blog

Zach Braff Żonaty, żona, dziewczyna, randki, wesoły, rodzina, wartość netto

Gwiazdy mają tendencję do ukrywania swoich osobistych spraw, obawiając się, że może to przyćmić ich osiągnięcia zawodowe. Jednak amerykański aktor Zach Braff pozostał nieugięty w nagłaśnianiu swojego związku i wciąż zbiera pochwały za swoje prace. Braff to początkujący aktor i filmowiec, najbardziej znany z roli Johna Doriana w „Scrubs”.

 Zach Braff Żonaty, żona, dziewczyna, randki, wesoły, rodzina, wartość netto

Kariera i postęp:

Zach Braff rozpoczął karierę aktorską w latach 80. od seriali telewizyjnych „High” i „The Baby-sitters Club”. Wystąpił w filmie z 1993 roku „Manhattan Murder Mystery” i wcielił się w postać Johna Doriana w serialu medycznym „Scrubs”.

Po wyreżyserowaniu kilku odcinków „Scrubs”, Zach wyreżyserował i wyprodukował w 2004 roku film „Garden State”, który zdobył nagrodę Grammy za najlepszą kompilację ze ścieżką dźwiękową do filmu kinowego.

Kontynuując swoją karierę reżyserską, wystąpił w kilku filmach, w tym w „Chicken Little”, „High Cost of Living”, „Wish I Was Here” i „The Disaster Artist”.

Ponadto w 2009 roku wraz z Laurencem Edelmanem otworzył restaurację Mermaid Oyster Bar w Nowym Jorku. Jest demokratą i poparł kampanię wyborczą byłego prezydenta Baracka Obamy.

Ile jest warta netto Zacha?

Zach Braff nie ograniczał swojego potencjału w jednym spektrum. Od lat bawi publiczność jako aktor, reżyser i producent. Mówi się, że sam za pracę na Kickstarterze zapłacił 3,1 miliona dolarów. Źródła sugerują również, że aktor „Scrubs” utrzymuje znaczną wartość netto w wysokości 22 milionów dolarów.

Rozwijanie historii związku Zacha:

42-letni aktor, Zach, nie tylko odnosi sukcesy w swojej karierze, ale także jest kobieciarzem. Zach miał w przeszłości kilka romansów, z których ostatnim był jego związek z piękną blondynką, która spacerowała z nim po Big Apple w 2015 roku.

W 2011 roku cały fandom Zacha był zszokowany, gdy pojawił się jako wesoły na Facebooku. Ale później zaprzeczył plotkom i twierdził, że był ofiarą hakerów, którzy próbowali zagrozić jego sławie.

Jego krótka biografia:

Zach Braff urodził się jako „Zachary Israel Braff” 6 kwietnia 1975 r. w South Orange w stanie New Jersey w USA. Mówiąc o rodzinie, jego ojciec, Harold Irwin, jest profesorem socjologii i adwokatem procesowym, a matka, Anne Brodzinsky jest psychologiem klinicznym . Wśród jego rodzeństwa Joshua Braff jest pisarzem, a Adam Braff jest producentem i pisarzem. Studiował w Szkole Komunikacji Uniwersytetu Northwestern, którą ukończył w 1997 roku. Należy do rasy białej i jest obywatelem amerykańskim.

Zalecane