blog

Zach Nichols żonaty, żona, dziewczyna, randki i prawdziwy świat

Zach Nichols jest fizjoterapeutą i półprofesjonalnym piłkarzem, który zyskał rozgłos dzięki występowi w najbardziej cenionym reality show MTV The Real World: San Diego i The Challenge: Battle of the Exes II. Oprócz ekranowych napisów, zdobył także wielkie uznanie i uznanie dzięki ekranowemu i pozaekranowemu romansowi z Jenną Compono.

 Zach Nichols żonaty, żona, dziewczyna, randki i prawdziwy świat

Oprócz ekranowych napisów, zdobył także wielkie uznanie i uznanie dzięki ekranowemu i pozaekranowemu romansowi z Jenną Compono.

Zach Nichols żonaty, żona

Zach nie jest żonaty; jednak posunął się o krok naprzód w swoich relacjach z długoletnią dziewczyną i swoim towarzyszem Prawdziwy świat kasta, Jenna Compo i planuje wkrótce wyjść za mąż.

TAk! Zach jest zaręczony ze swoją ukochaną. Zaproponował Jennie pierścionek zaręczynowy na choince Rockefeller Center w Nowym Jorku 21 grudnia 2019 r. Pierścionek z brylantem został wykonany od Coopera i Binkley Jewellers. Później, 22 grudnia 2019 r., Zach dał ekskluzywne ogłoszenie o swoich zaręczynach na Instagramie z podpisem: „W końcu posłuchałem rady Beyoncé”.

Przeczytaj także: Jamie Dimon, dyrektor generalny, Wiki, wynagrodzenie, Networth, rodzina

Nazwij to losem lub przeznaczeniem; para ponownie spotkała się w innym reality show, Wyzwanie: Inwazja Mistrzów w 2017 roku. Na szczęście pomarszczona miłość znów wzrosła nadziei.

Zach i jego narzeczona Jenna Compono udają idealną parę (zdjęcie: Instagram)

Tam nie mieli być razem, ale martwy romans znów się rozrósł i w maju 2018 roku ogłosili, że wrócili do siebie na Instagramie. A reszta to historia.

Krótki życiorys/ narodowość

Pochodzący z Brighton w stanie Michigan w Ameryce Zach Nichols urodził się 4 sierpnia 1987 roku. Ukończył nauki o sporcie i fizjologię ćwiczeń na North Michigan University. Później, po ukończeniu studiów, Zach został zapisany do kliniki fizykoterapii i jako półprofesjonalny piłkarz.

Mówiąc o swojej rodzinie, Zach

Ciekawe : Kris Brkljac Wiki, Wiek, Wartość netto, Stana Katic, Ślub

Młody i pulsujący wielu, Nichols ma dobrze zbudowane, atletyczne ciało – stoi na wysokości 1,95 metra (6 stóp i 4 cale) i waży 235 funtów (106,594 kg). Ma przyzwoity wygląd z czarnymi włosami i uroczym uśmiechem.

Zalecane