blog

Zach Roloff Wiki: Wiek, ślub, żona, dziewczyna, dziecko, wartość netto, wzrost

Historia miłosna Romea i Julii to mit, ale miłość między gwiazdą Little People Big World, Zachem Roloffem, a jego żoną, Tori Patton, jest niebiańska. Pomimo cierpienia z powodu przedłużającej się choroby zwanej achalazją, Tori przed jego narodzinami kochał Zacha i zaszczepił w jego życiu nowe światło prawdziwej miłości. Jej czysta i bezinteresowna miłość dowiodła, że ​​prawdziwy kochanek nie widzi zewnętrznego wyglądu, ale troskliwe serce.

 Zach Roloff Wiki: Wiek, ślub, żona, dziewczyna, dziecko, wartość netto, wzrost
 • Rodzice
 • Rodzeństwo
 • Historia miłosna Romea i Julii to mit, ale miłość między Little People Gwiazda Wielkiego Świata Zach Roloff i jego żona Tori Patton są niebiańscy. Pomimo cierpienia z powodu przedłużającej się choroby zwanej achalazją, Tori przed jego narodzinami kochał Zacha i zaszczepił w jego życiu nowe światło prawdziwej miłości. Jej czysta i bezinteresowna miłość dowiodła, że ​​prawdziwy kochanek nie widzi zewnętrznego wyglądu, ale troskliwe serce.

  Zach Roloff słynie z występu w programie telewizyjnym TLC Mali ludzie, wielki świat.

  Wiki Zacha Roloffa (wiek), Rodzice

  Pochodzący z Oregonu w Stanach Zjednoczonych Zachary Roloff urodził się 10 maja 1990 roku dla swoich rodziców Amy i Matta Roloffów (obecnie rozwiedzeni).

  On, w tym jego rodzice, cierpi na karłowatość, ale, co zaskakujące, pochodzący z tej samej rodziny, jego brat bliźniak Jeremy, siostra Molly i jego najmłodszy brat Jacob są średniego wzrostu.

  Zdjęcie rodzinne Roloffa: Zach Roloff stojący po prawej z żoną za nim. (Zdjęcie: usmagazine.com)

  Ulubieniec wszystkich z 2006 roku Mali ludzie, wielki świat gwiazda, ma wysokość 1,3 m (4 stopy i 2 cale) i ma pochodzenie etniczne rasy kaukaskiej.

  Życie małżeńskie Zacha – ślub

  Zach Roloff jest teraz w błogim związku ze swoją żoną, Tori Patton .

  Para pobrała się w lipcu 2015 r. Prawie 200 gości wzięło udział w ceremonii ślubnej ukochanej pary na rodzinnej farmie Rolffów, w tym samym miejscu, w którym w 2014 r. odbył ślub jego brat bliźniak Jeremy. Był to jeden z najszczęśliwszych momentów dla Zacha i jego rodzina; w końcu znalazł prawdziwą miłość i wreszcie żonę.

  Nie przegapić: Kim jest Angela Amezcua? Ekskluzywna Wiki o dziewczynie Clay Harbour

  Na zaślubinach jego ówczesna dziewczyna Tori miała na sobie białą suknię bez rękawów z neutralnym makijażem, a jej mąż wyglądał uroczo w czarnym smokingu z dopasowanym krawatem.

  Zdjęcie ślubne Zacha Roloffa i jego żony Tori Patton. (Zdjęcie: people.com)

  Były gwiazdor reality show Zach i jego żona związali się rok po zaręczynach w kwietniu 2014 roku. Zach zaproponował Tori jedno kolano na otwartym polu po długim randce.

  Dzieci Szczegóły

  Fani Zacha, w tym on sam i jego żona, nie mogli być szczęśliwsi po błogosławieństwie dwójki dzieci na kolanach. Zach i Tori powitali niedawno swoje drugie dziecko i pierwszą córeczkę, Lilah Ray Roloff, 19 listopada 2019 r.

  Ucz się więcej: TikTok Star Leilani Castro Wiki, Pochodzenie etniczne, Chłopak, Ile ma lat?

  W momencie narodzin Lilah miała 8 funtów, 9 uncji i mierzyła 18 i pół cala długości.

  Zach Roloff wraz z żoną Tori, synem Jacksonem i nowo narodzoną córeczką Lilah Ray życzą swoim fanom radosnego dziękczynienia. (Zdjęcie: thehollywoodgossip.com)

  Ich pierwszym chłopcem jest Jackson, który urodził się 12 maja 2017 roku. Dziecko miało 9 funtów, 1 uncję i 20,5 cala długości, gdy przybył punktualnie o 8:00. Podobnie jak jego ojciec, Jackson również rodzi się z achondroplazją, która dotknie go karłowatością.

  Faza ciąży

  Tori zawsze głośno opowiadała o swojej podróży w ciąży i była na bieżąco ze swoim Instagramem. Ona i jej mężczyzna byli podekscytowani ogłoszeniem, że ich syn Jackson będzie starszym bratem.

  Wraz z ekstremalnym podekscytowaniem związanym z drugim dodatkiem do rodziny, otworzyła się również na temat swojej niepewności podczas drugiej ciąży. Trudniej było jej zaakceptować zmiany w swoim ciele, ponieważ tym razem urosła znacznie szybciej niż jej pierwsza ciąża.

  Na szczęście jej mąż Zach był zawsze przy niej podczas ciąży. Wykonał najlepszą pracę jako dobry mąż i najlepszy ojciec na świecie.

  Kariera

  Mimo karłowatości Zach nigdy nie lekceważył siebie niż inni i wolał ujawnić się publicznie. Uczestniczył w 2006 Sieć TLC pokaż o nazwie Mali ludzie, wielki świat skąd zebrał ogromne uznanie i aklamacje.

  Zach był również częścią 'Wystarczająco twardy' program prowadzony przez World Wrestling Entertainment (WWE ), gdzie grał w koszykówkę.

  Czytaj dalej: Roxanne Pallett jest zaręczona, poznaj swojego chłopaka strażaka

  Wartość netto Zacha

  Zach pojawił się w programach telewizyjnych o nazwie Mali ludzie, wielki świat w 2006 roku skąd jest znany w całym kraju. Dodatkowo wraz z rodziną posiada również gospodarstwo rolne w Oregonie, które może być źródłem dochodu rodziny.

  Jednak pomimo swojej obecności w serialu i swojej farmie, nie ma zbyt wielu punktów pracy. Mimo to szacuje się, że jego wartość netto wynosi około 300 tysięcy dolarów.

  Zalecane