blog

Zach Villa Wiki, Bio, Wiek, Zaręczyny, Dziewczyna, Split, Narzeczony, Wzrost

Niektórzy wolą ogromny pierścionek z brylantem, aby zaznaczyć swoje zaręczyny, ale ta para zmieniła tradycję i udostępniła pasujący pierścionek, aby upamiętnić ich zaręczyny. Zach Villa jest muzykiem i utalentowanym aktorem, ale pojawił się w centrum uwagi po zaręczynach z nominowaną do nagrody Emmy Evan Rachel Wood. Ale wkrótce po ich zaręczynach duet niespodziewanie odwołał swoje zaręczyny w sierpniu.

 Zach Villa Wiki, Bio, Wiek, Zaręczyny, Dziewczyna, Split, Narzeczony, Wzrost

Podziel się po siedmiu miesiącach zaangażowania!

Kiedy Zach Villa, gwiazda Honeyglue, zaangażował nominowaną do nagrody Emmy 30-letnią Evan Rachel Wood, każdy fan był w siódmym niebie. Wiadomość zepsuła media, gdy duet pojawił się z pasującym pierścionkiem zaręczynowym w styczniowych nagrodach Screen Actors Guild Awards.

Historia zaręczyn gwiazd wybuchła 30 stycznia 2017 roku, a on towarzyszył swojej dziewczynie Evan w różnych wydarzeniach, takich jak Złote Globy i nagrody Critics' Choice Awards.

Ale po siedmiu miesiącach zaręczyn para zdecydowała się rozstać, co potwierdza Daily Mail. Biseksualny muzyk byłby drugi raz w związku małżeńskim, gdyby złożyli przysięgę, ale po prostu nie było to przeznaczone.

Według ich przedstawiciela, w sierpniu zerwali zaręczyny. Rozłam nastąpił, gdy Evan przygotowuje się do drugiego sezonu Westworld HBO, który nie tylko wywołał wiele szumu wśród fanów, ale także krytycy oklaskiwali program.

Jak Zach poznał Evana?

Popowa sensacja Evan i Zach poznali się w 2015 roku podczas występu na imprezie kabaretowej. Po podzieleniu się występem na imprezie Johna Hughesa, duet utworzył zespół electro-pop o nazwie Rebel and A Basketcase w tym samym roku, w którym Zach jest podobno buntownikiem, a Evan jest koszykiem.

Ich zespół Rebel and A Basketcase wydał swoją EPkę we wrześniu, ale swoją pierwszą piosenkę wydali dwa miesiące wcześniej, w czerwcu, zatytułowaną „Oh Yeah”.

Cofnijmy się szybko na temat byłego narzeczonego (narzeczonego) Zacha, Evana. 23 sierpnia 2012 r. Evan Rachel Wood ujawniła w tweecie, że jest biseksualna. Po jej objawieniu w 2012 roku poślubiła swojego byłego chłopaka Jamiego Bella, jak datowali się w 2005 roku. Para urodziła syna w lipcu 2013 roku.

Jednak odrodzony romans był krótkotrwały, a para rozstała się w maju 2014 roku, po czym zaczęła spotykać się z 39-letnią aktorką Katherine Moennig.

Kariera i życie zawodowe Zacha:

Zach jednak trzymał się za kulisami reflektorów Evana; Zach ma wspaniałą własną karierę. Jest muzykiem samoukiem, który specjalizuje się w grze na instrumencie muzycznym, takim jak gitara, bas, perkusja i fortepian. Był w zespole o nazwie „Cylvia”.

Przystojna gwiazda jest również bardzo utalentowanym aktorem, który zagrał regularnie w serialach „Pogranicze” i „Dan nie żyje”. Charyzmatyczna sensacja popu sprawdziła się również w filmach takich jak „Rok Jezusa” (2014), „HoneyGlue” (2015) i „Batman: The Telltale Series” (2016).

Willa Zacha Short Bio i Rodzina:

Uczestniczka Akademii Sztuk Pięknych w Interlochen zaszczyciła ten świat w 1986 roku w stanie Iowa. Według źródeł wiki urodził się jako Zachary Villa i świętował jego urodziny 17 marca ze swoim byłym narzeczonym Evanem, który nawet opublikował tweeta z życzeniami urodzin. Zach, który ma obecnie 31 lat, występował w Carnegie Hall na Broadwayu. Zach zachowuje tajemnicę co do swoich rodziców i rodziny, ale uważa zespół Cylvia z dzieciństwa za swoją rodzinę i często publikuje zdjęcia na Instagramie. Ma wysoki wzrost i utrzymuje szczupłą sylwetkę. Amerykański aktor należy do rasy białej.

Zalecane