blog

Zak Bagans Wiki, żonaty, żona, dziewczyna, córka, tatuaż, wartość netto

Jeden z głównych badaczy i współzałożyciel organizacji „Ghost Adventure Crew”, Zak Bagans, zawodowi badacze zjawisk paranormalnych, znany głównie jako prezenter i główny badacz programów telewizyjnych reality show „Ghost Adventures” na kanale Travel Channel. urodził się 5 kwietnia 1977 roku w Waszyngtonie, a ostatnio mieszka w Las Vegas.

  Zak Bagans Wiki, żonaty, żona, dziewczyna, córka, tatuaż, wartość netto

Kariera

Zak połączył siły z Nickiem i Aaronem, aby w 2004 roku nakręcić film dokumentalny zatytułowany „Ghost Adventure”. I prawie cztery lata po pierwszych sezonach i odcinku wyemitowano w Ameryce, gdzie ekipa nocowała w rzekomo nawiedzonym Bobbym Mackey's. Music World i twierdził, że ma wiele tajemniczych zadrapań na plecach.

Zobacz: Jojo Niezbędna Wiki, Wiek, Rodzice, Randki

Został skrytykowany przez niektórych entuzjastów zjawisk paranormalnych za agresywne i konfrontacyjne metody, których ten facet używa podczas dochodzenia. Premierę swojego nowego serialu miał na kanale Travel Channel „Deadly Possessions” w kwietniu 2016 roku.

Od 2019 roku służy jako gospodarz Ghost Adventures.

Wartość netto

Zak ma szacowaną wartość netto na 1,5 miliona dolarów, a także ma ogromne kwoty rocznego dochodu, a także premie i roczne wynagrodzenie. Jest jednak również znany jako najbogatsza wschodząca gwiazda, a także gwiazda reality show, a także utalentowany.

Niemniej jednak ostatnio kupił też „demoniczny” dom w Indianie za ponad 300 tysięcy dolarów. Aby zobaczyć jego konto w mediach społecznościowych i strony wiki, wyczerpał swój luksusowy styl życia, a także wydał pieniądze na tatuaż. Tymczasem w 2015 roku wystawił swój dom na sprzedaż za 2 499 000 dolarów. Według źródła kupił dom za 2,1 miliona dolarów od byłego UNLV w maju 2014 roku.

Przeczytaj także: Henry Cejudo Wiki, żona, wartość netto, rodzice

Czy Zak Bagans jest żonaty? Marcy i Zak w miłości?

Obecnie 42-letni Zak Bagans milczy, jeśli chodzi o życie małżeńskie. Z dyskretnym profilem w swoim życiu osobistym, słynna gwiazda rzeczywistości jest uważana za singiel. Jeśli chodzi o jego aktualizacje w mediach społecznościowych, Zak nie jest żonaty z nikim.

Kiedy w mediach społecznościowych pojawiły się plotki dotyczące jego zainteresowań miłosnych, 29 czerwca 2014 r. napisał na Twitterze, że się nie żeni.

Pomimo obecnego, spokojnego życia romantycznego, wcześniej spotykał się z Christine Dolce w 2013 roku. Chociaż gołąbki rozkoszowały się swoją więzią przez kilka miesięcy, rozlali swój związek, po czym przeniósł się na kolejny romans z Marcy DeLaTorre.

Marcy jest jego nową dziewczyną i sprawy stają się gorące, gdy Nick się z nią całuje. Następnego dnia oświadczył się, po ich pierwszej randce lub poznał, a ona również natychmiast przyjmuje jego propozycję. Jednak poznali się przez ich bliskiego przyjaciela, Nicka, a ona powiedziała w wywiadzie, że umawianie się z Zakiem było dla niej najlepszą rzeczą w całym życiu. Wygląda więc na to, że są ze sobą szczęśliwi, a także szaleńczo się kochają.

Oprócz jego życia miłosnego krążyły plotki dotyczące jego seksualności, ale zaprzeczył gejowskim spekulacjom na jego temat za pośrednictwem Twittera.

Nigdy nie przegap: Cael Sanderson Net Worth, wynagrodzenie, żona, dzieci

Krótki życiorys

Urodził się jako Zachary Alexander 5 kwietnia 1977 roku w Waszyngtonie, a ostatnio mieszka w Las Vegas. Wzrost Bagansa wynosi ponad 6 stóp i 1 cal, a także ma efektowny i atrakcyjny wygląd dzięki dobrze ułożonej sylwetce. Jest też przystojnym facetem, znalazł go również w sieci społecznościowej.

Zalecane