blog

Zane Hijazi Wiki, wiek, wzrost, dziewczyna, randki, partner, pochodzenie etniczne

Osobowość internetu Zane Hijazi jest znana ze współpracy nad fenomenem Vine ze swoim partnerem wideo, Heathem Hussarem, który tworzy filmy dla wspólnego kanału Zane and Heath. Zane i Heath Hussar są znani ze swojej głupoty, komedii i sarkastycznego działania na swoich filmach. Aktor jest byłym dyrektorem podróży i pracował przy różnych wydarzeniach na różnych lotniskach i hotelach, od West Palm Beach po Miami Beach na Florydzie.

  Zane Hijazi Wiki, wiek, wzrost, dziewczyna, randki, partner, pochodzenie etniczne

Zane i Heath Hussar są znani ze swojej głupoty, komedii i sarkastycznego działania na swoich filmach. Aktor jest byłym dyrektorem podróży i pracował przy różnych wydarzeniach na różnych lotniskach i hotelach, od West Palm Beach po Miami Beach na Florydzie.

Tweety Zane Hijazi o dziewczynie; Czy on jest żonaty?

25-letni aktor, Zane Hijazi, jest często widywany na Twitterze o swojej dziewczynie, a także nagrywa film na temat dziewczyny. 7 kwietnia 2016 r. Zane opublikował sarkastyczne zdjęcie, na którym zachowuje się jak szpiegująca dziewczyna. W tweecie napisał o sarkastycznej rzeczy, którą każdy chłopak zrobiłby, gdy wątpiłby w swoją dziewczynę.

Dalej 12 maja 2018 r. zamieścił swoje zdjęcie z Jasonem Nashem i Trishą Paytas i napisał w podpisie, że jest sam, co sugerowało, że z nikim się nie spotyka. Do tej pory nie ujawnił swojego potencjalnego partnera.

Chociaż Zane sarkastycznie podchodzi do dziewczyny w swoich filmach i postach w mediach społecznościowych, jeszcze się nie ożenił.

Zane i Heath nie wesoły!

Podobno Zane był gejem po tym, jak zauważono, że zachowuje się jak wesoły w swoich filmach na YouTube. On i jego partner z YouTube, Heath Hussar mieli być gejami i umawiać się na randki. Ponadto Zane był powiązany z Youtuberem Scotty Sire. W filmie opublikowanym 1 kwietnia 2017 r. odpowiedzieli wprost, mówiąc „Nie!” w filmie po tym, jak ludzie zapytali, czy są gejami.

Zane opublikował wiele filmów z Czy jesteśmy gejami? serii, ale Zane i Heath zszokowali widzów, gdy pocałowali się w filmie na YouTube zatytułowanym: NASZ PIERWSZY POCAŁUNEK!! 27 kwietnia 2017 r.

Pierwszy pocałunek Zane'a i Heatha, udostępniony 27 kwietnia 2017 r. (Zdjęcie: YouTube)

Chociaż pocałowali się, była to część zakładu, w którym David wyzwał duet do pocałunku, jeśli strzelił gola do tyłu, używając tylko jednej ręki. Przyjaciele następnie podzielili się pocałunkiem, ale nadal są hetero i nie są gejami.

Wczesne życie i kariera

Aktor występował w różnych programach telewizyjnych, takich jak Chłopaki od pizzy? w 2016 roku, FML w 2016 r. i wiele więcej. Był także widziany na 420 Weed Festival Celebration w Los Angeles Special News Report w 2015 roku. Aktor pojawia się teraz w szalonych programach winorośli, które są obecnie popularne na całym świecie.

Zostali uznani przez publiczność po wydaniu swojego programu, Zane i Heath. Jego partner, Heath Hussar , ma świetny występ u boku Zane'a, gdzie grają rolę komika lub poważnego, sarkastycznego winorośli w swoim show. Aktor pojawił się także w filmie Vine zatytułowanym Beer Goggles wraz z Lele Pons, w którym wystąpiła Amanda Cerny.

Jak Zane Hijazi gromadzi wartość netto?

Zane Hijazi zbiera wartość netto jako Gwiazda YouTube. Zarabia na swoim kanale YouTube „Zane Hijazi”. Według Social Blade, Zane zarabia na YouTube między 6 000 a 95,9 000 USD miesięcznie, co pomogło mu zarobić 72 000 USD i 1,2 mln USD. Pobiera też dochody z kanału Zane i Heath, współpracujący z Heathem Hussarem.

Przed YouTubingiem pracował jako dyrektor podróży dla kilku firm oraz pracował na lotniskach i hotelach od West Palm Beach po Miami Beach na Florydzie. Występował także w parach filmów i seriali telewizyjnych, takich jak FML (2016), Przeciętny Joe (2012) i 1-minutowy horror (2015).

Do tej pory Zane zgromadził ponad 2,3 miliona subskrybentów swojego kanału. YouTubing założył w wieku 20 lat.

Krótki życiorys

Zane Hijazi urodził się jako Zane Ahmed Hijazi 18 listopada 1992 r. w Miami na Florydzie. Dorastał wraz z trójką rodzeństwa, w tym bratem i dwiema młodszymi siostrami. Posiada obywatelstwo amerykańskie i należy do pochodzenia północnoamerykańskiego. Zane stoi na wysokości 5'11' (1,8 metra).

YouTuber ukończył studia w Broward College z tytułem AA w zakresie hotelarstwa i zarządzania, zgodnie z wiki.

Zalecane