blog

Zanna Roberts Rassi Wiki, Wiek, Urodziny, Żonaty, Chłopak, Rodzina, Wzrost

Stosunkowo łatwo jest wejść na pole kariery, w którym członkowie twojej rodziny stworzyli tło, ale potrzeba prawdziwej odwagi, aby zacząć od dołu i osiągnąć szczyt zawodu. Tak samo jest z brytyjską redaktorką ds. mody, Zanna Roberts Rassi, która sama trafiła do starszej redaktorki działu mody w „Marie Claire”. Wraz z mężem założyła również firmę kosmetyczną Milk Makeup.

 Zanna Roberts Rassi Wiki, Wiek, Urodziny, Żonaty, Chłopak, Rodzina, Wzrost

Praca zawodowa Robertsa

Roberts Rassi postanowił wejść do branży rozrywkowej jako projektant mody. Jej pasja do projektowania mody zmusiła ją do opuszczenia domu w wieku osiemnastu lat. Po opuszczeniu domu wyjechała do Londynu na staż do magazynu, a później przeniosła się do Nowego Jorku.

Przeczytaj także: Claudette Colvin Wiki: Wiek, fakty, rodzina, mąż, wciąż żywa

Projektantka mody, Rassi, rozpoczęła pracę jako asystentka i awansowała do obecnej roli starszej redaktorki modowej w „Marie Claire US”, a także jako korespondentka modowa dla E! Aktualności. Projektantka mody pojawiła się również w reality show „Project Runway All Stars”, w którym występuje jako mentorka dla uczestników i konsultuje się z amerykańską siecią handlową Target.

Redaktor mody został nominowany do nagrody Daytime Emmy Award za program Outstanding Entertainment News Program w 2015 roku.

Rassi dzieli się bliźniakami ze swoim mężem!

Brytyjska redaktorka modowa jest teraz mężatką. W 2010 roku wyszła za mąż za swojego wieloletniego chłopaka, Mazdacka Rassi.

Rassi zaczęła spotykać się ze swoim chłopakiem, który stał się małżonkiem, Mazdack Rassi w 2007 roku. Para była razem przez trzy lata i zdecydowała się zostać mężem w 2010 roku.

Nie chcesz przegapić: Ryan Dirteater Wiki, wiek, prawdziwe imię, żona, dziewczyna, wartość netto

Mąż redaktora działu mody, Mazdack, jest współzałożycielem Milk Studios i bardzo mu pomogła w przekształceniu branży w mekkę mody, jaką jest dzisiaj.

Katarina Witt Żonaty, mąż, partner, związek, wartość netto, dzisiaj

Po romantycznej podróży Zanna 29 września 2018 r. wraz z mężem Mazdackiem wzięła udział w czerwonym dywanie NYC Ballet w Lincoln Center. Duet przybył jako współgospodarz nowojorskich instytucji w Lincoln Centre.

Jej krótki życiorys

Brytyjska redaktorka ds. mody Zanna Roberts Rassi urodziła się w Manchesterze w Wielkiej Brytanii i 22 lutego obchodzi swoje urodziny. Jest narodowością angielską i pochodzi z rasy białej. Redaktorka mody jest obdarzona odpowiednim wzrostem i idealnie komponuje się razem z mężem.

Zalecane