blog

Zeb Hogan Wiki, wiek, żonaty, żona, wesoły, rodzina, wartość netto, potworne ryby

Ryby są rzeczywiście jednymi z najpiękniejszych stworzeń na Ziemi, ale kiedy wyobrazisz je sobie w sześciostopowym olbrzymu, szybko stają się niebezpieczne i nieprzewidywalne. Zoe Hogan, która jest ekolożką wodną i ichtiologiem, rozwija się na eksploracji tych potworów w odległym miejscu planety i stara się chronić ich siedliska i egzystencję poprzez program National Geographic o nazwie „Monster Fish”.

 Zeb Hogan Wiki, wiek, żonaty, żona, wesoły, rodzina, wartość netto, potworne ryby

Gwiazda reality show, która zmaga się z dwumetrowym wodnym potworem, nie rzuca okiem na to, jak towarzyszy dziewczynom. Brak profilu randkowego i niechęć do ujawnienia swojej dziewczyny sprawiają, że ludzie oskarżają go o bycie gejem. Ale gwiazda National Geographic pozostaje nienaruszona swoją tajną polityką, a potwierdzenie jego orientacji seksualnej wciąż czeka w kolejce.

Zobacz też: Matt Graham Wiki, wiek, żonaty, żona, rodzina, wartość netto

Hogan Short Bio i rodzina Zeba:

Dr Zeb urodził się jako Zeb S. Hogan w Tempie w Arizonie i obecnie ma 43 lata. Ekolog wodny spędził swoje dzieciństwo na wychowaniu naturalnym w Tempie wraz ze swoją rodziną, która obejmuje również jego brata. Jego pasja do ekosystemu wodnego ukształtowała się, gdy jego rodzina nie pozwoliła mu mieć zwierzaka, ale pozwoliła mu mieć rybę. Jego wiki pozostaje mamą o jego urodzinach i rodzicach. Obywatel amerykański może się pochwalić wysokim wzrostem i zdrową sylwetką.

Zalecane