blog

ZellSwag Wiki: wiek, urodziny, prawdziwe imię, żonaty, żona, dziewczyna, wartość netto

Pojedynczy program może zapewnić ci poziom popularności, a także utrudnić ci karierę. Znany powszechnie jako ZellSwag, były uczestnik reality show „Love & Hip-hop Hollywood”, niedawno pojawił się w wiadomościach, gdy uderzył jednego z kolegów w twarz. Przerażający incydent nie spodobał się publiczności, ponieważ momentem ponownego spotkania było opiekowanie się sobą nawzajem, jednocześnie oddzielając dzielące ich różnice.

  ZellSwag Wiki: wiek, urodziny, prawdziwe imię, żonaty, żona, dziewczyna, wartość netto

Kariera zawodowa i wartość netto

ZellSwag, którego prawdziwe nazwisko brzmi Rodney Lazell Shaw, był byłym uczestnikiem przeboju MTV „Love & Hip Hop Hollywood'. Był jednym z uczestników wraz z niektórymi wschodzącymi nazwiskami z branży hip-hopowej, takimi jak Brooke Valentine, Marcus Black , Alexis Sky i Panna Ray.

Czytaj więcej: Caitriona Balfe Narzeczony Tony McGill Wiki: Wiek, praca, zaręczyny – fakty, które należy wiedzieć

Chociaż Shaw nie ujawnił żadnych szczegółów dotyczących swojej wartości netto, zarobki stylisty muszą być lukratywne, zgodnie ze stylem życia, którym ZellSwag obnosi się na swoich stronach w mediach społecznościowych. Według danych bizfluent.com z października 2018 r. szacunkowa pensja rapera wynosi 62 142 USD rocznie.

Atak na „Powrót miłości i hip-hopu”

Dwójka uczestników, Rodney Lazell Shaw i Panna Ray, zawsze miała sprzeczki i różnice w myślach w serialu. Wróg dzielił zimne wibracje i nie lubił się nawzajem przed pokazem zjazdu. Niezależnie od tego, fani byli bardziej niż szczęśliwi, widząc, jak ich ulubiona gwiazda trzyma się na boku i spotyka się na zjeździe serialu 19 września 2017 r., Do czasu bójki Shaw i Raya.

Podczas gdy prowadząca program, Nina Parker, była zajęta rozwiązywaniem sporów, publiczność również oczekiwała ciepłego uścisku między nimi. W mgnieniu oka Shaw uderzył Ray'a prosto w twarz, pozostawiając twarz zakrwawioną. Ten moment nie był tak przyjemny dla reszty członków obsady, jak i dla widzów.

Czy stylista ma jakąś dziewczynę?

Zell Swag zawsze wyrażał dziwne i tajemnicze opinie na temat swojej seksualności. W rozmowie z VH1 w lipcu 2017 r. stwierdził, że nie jest ani gejem, ani heteroseksualistą. Powiedział, że woli nazywać siebie „Zell Swag”.

Zobacz też: Pat James-Dementri QVC, Wiki, Wiek, Urodziny, Mąż, Córka

Shaw waha się, czy podzielić się szczegółami ze swojego życia osobistego. Wiadomo jednak, że ZellSwag delektował się intymnymi romansami z transpłciową dziewczyną o imieniu Savanna. Wiadomości MTO złapała tajemniczy duet miłosny razem w sierpniu 2018 roku podczas spaceru ulicą miasta. Jak informowaliśmy, on i jego dziewczyna Savanna są rodowitymi mieszkańcami Los-Angeles, którzy zaczęli spotykać się kilka miesięcy temu.

W tym momencie, Zell odciął swoje życie miłosne i nie pokazał zdjęć duetów w mediach społecznościowych. Na razie jeszcze się nie ożenił

Chcesz odwiedzić: Sam Donaldson Żona, rozwód, śmierć lub życie, rak, zdrowie, bio

Początkowo spotykał się z sensacją internetową o imieniu Amra Olevic. Olevic jest zawodowym modelem z zawodu, a zdjęcie udostępnione przez Shawa ze swoją dziewczyną było oczywistym faktem ich związku.

Wiki ZellSwag

Gwiazda reality show świętuje swoje urodziny 30 stycznia. Wciąż brakuje prawdziwego wieku artysty, ponieważ nie ma faktycznych informacji o jego roku urodzenia. Stoi na wysokim wzroście i należy do rasy czarnej latynoskiej. W swojej rodzinie ma starszą siostrę o imieniu Nicky, której urodziny przypadają co 10 grudnia.

Zalecane