blog

Zestaw Hoover Mąż, dzieci, rodzina, chirurgia plastyczna, wynagrodzenie, wartość netto

Jedna z najlepszych osobowości telewizyjnych, prezenterka sportowa, spikerka i dziennikarka, a także bardziej rozpoznawalna dzięki występom w Access Hollywood Live, Fox News Network i ESPN oraz korespondentka TV Guide Channel, Kit Hoover. Ta pani wyjechała do ESPN w 2006 roku, we wrześniu po porzuceniu Dream Work i pewnych problemów z nową postacią w ESPN.

 Zestaw Hoover Mąż, dzieci, rodzina, chirurgia plastyczna, wynagrodzenie, wartość netto

Jej kariera i sukcesja:

Kit zadebiutowała w telewizji jako członek obsady Road Rules: USA-The First Adventure, pierwszego sezonu MTV Road Rules w lipcu 1995 roku. Po serialu została zatrudniona jako korespondentka rozrywkowa dla American Journal.

Podczas swojej pracy w ESPN, Hoover zajmowała się ważnymi problemami tamtych czasów, które obejmowały Super Bowl 2004 i 2005, Letnie Igrzyska Olimpijskie 2004, Światowy Pokaz 2002 i 2004 oraz finały NBA 2004. Od października 2006 r. do lipca 2008 r. była korespondentką TV Guide Network, a od września 2013 r. wraz z Billym Bushem współprezentowała Access Hollywood Live, co jest jej godnym uwagi osiągnięciem od 2010 r. do chwili obecnej.

Jaka jest jej wartość netto?

Osobowość telewizyjna, Kit, osiągnęła w 2016 r. wartość netto w wysokości 2 mln dolarów i ponad 400 tys. Zarabiała także na innych pracach, w tym niektórych sponsoringach i adnotacjach, a także ambasadorem marki największego klubu sportowego.

Oprócz kariery aktorskiej, głównie działa w pracach społecznych, a także w innych organizacjach non-profit, takich jak Czerwony Krzyż, a także Women Help African i nie tylko. Ale niektóre media podały również, że również zaangażowały się w pewną działalność mieszkaniową, więc życzę jej szczęścia w przyszłości.

Ma rodzinę z mężem i dziećmi?

Kit to jedna z najlepszych prezenterek sportowych i osobowości telewizyjnych, ze względu na swój głos, twarz i urodę. Tak więc na całym świecie jest ogromny fan, głównie obserwujący mężczyzn, a także chcą zostać ich partnerem życiowym. Ale wiesz o jej faktach małżeńskich o tym, że ta pani już wyszła za mąż.

Przejdźmy do jej życia prywatnego, tej czterdziestosześcioletniej kobiety, która jest mężatką. Ta oszałamiająca kobieta jest żoną swojego randkowego chłopaka, Crowleya Sullivana, a jej mąż Sullivan jest nie mniej znany niż jego żona. Crowley jest byłym reżyserem i producentem programu ESPN ESPN Classic, a data ich zaślubin nie jest ujawniona, ale pary mają razem troje dzieci.

Hoover jest matką syna i dwóch pięknych córek, Hayes i Campbell. Ta urocza i piękna prezenterka sportowa niedawno mieszka w Kalifornii wraz ze swoją rodziną, która obejmuje jej męża Crowleya i trójkę dzieci, i żyje szczęśliwie.

Krótki życiorys:

Urocza prezenterka, Kit (oryginalne imię to Catherine) urodziła się w Atlancie w Stanach Zjednoczonych 29 lipca 1970 r. Jej rodzice. Hoover ma obywatelstwo amerykańskie, ale jest pochodzenia irlandzkiego, ponieważ jej rodzice pochodzą z Irlandii. Wzrost Hoovera wynosi ponad 5 stóp 1 cal, a także ma szczupłą wagę i atrakcyjną sylwetkę. Jest także piękną i uroczą damą, która po udanej operacji plastycznej twarzy, którą również dostałeś z jej konta w mediach społecznościowych.

Zalecane