blog

Żona Ellen Page Emma Portner Wiki: Wiek, zawód, żonaty, fakty do poznania

Nic nie może przewyższyć szczęścia związania wiecznej więzi z parą, która jest zakochana całym sercem. Ellen Page i jej żona, Emma Portner, również przeżywają podobne podekscytowanie, gdy duet potajemnie poślubił po romansie trwającym sześć miesięcy.

 Strona ellen's Wife Emma Portner Wiki: Age, Profession, Married, Facts To Know

Potajemnie żonaty z dziewczyną Ellen Page!

Ellen Page, kanadyjska aktorka, ujawniła ekscytującą wiadomość w serii postów na Instagramie 3 stycznia 2017 r. Przesłała zdjęcia pary całującej się i obnoszącej się ze swoimi obrączkami ze słodkim podpisem. Ona napisała,

„Nie mogę uwierzyć, że mogę nazwać tę niezwykłą kobietę moją żoną”.

Kiedy zacząłem spotykać się z Ellen?

Para nie ujawniła dokładnie, kiedy zaczęli ten bajkowy romans, ale po raz pierwszy ujawnili swój romans sześć miesięcy temu w lipcu 2017 r. Zauważono, że Emma i Ellen całują się na zewnątrz filii Cafe Gratitude w Los Angeles.

Mówiąc o ich związku, Porter powiedział:

„To dość szalone, ale jeśli już, to cieszę się z tego. Próbujemy trzymać się za ręce publicznie. Staram się dołączyć do niej na premierach filmowych. Gdybyśmy byli parą hetero, nie sądzę, żebyśmy tak bardzo na to naciskali. Ale to szansa, by queer wyszedł na jaw”.

Dowiedz się więcej o zawodzie Emmy:

Emma Portner zaczęła tańczyć w wieku trzech lat. W dzieciństwie spędziła letnie treningi w prestiżowej National Ballet School of Canada, a później w wieku szesnastu lat dołączyła do Ailey School w Nowym Jorku.

Emma, ​​która została również wybrana Choreografką Roku 2012 przez American Dance Awards, uczy tańca w Broadway Dance Center. Prowadzi również własną firmę taneczną o nazwie „Emma Portner and Artist”.

Stworzyła choreografię i wystąpiła w singlu Justina Biebera „Life Is Worth”, a także pomogła mu w światowej trasie Purpose. Stała się popularna po opublikowaniu krótkiego filmu tanecznego zatytułowanego „Dancing in the Dark” w 2012 roku, który ma około 7,5 miliona wyświetleń.

Krótki życiorys:

Według źródła wiki, 23-letnia Emma Portner urodziła się 26 listopada 1994 roku w Ottawie w Kanadzie. W 2012 roku ukończyła studia taneczne w renomowanej Canterbury High School of the Performing Arts. Należy do białej grupy etnicznej i stoi na imponującej wysokości. Poza tym inne szczegóły dotyczące jej rodziny i rodziców są z dala od mediów.

Zalecane