blog

Żona Patricka Dempseya Jillian Fink Wiki: Wiek, urodziny, rodzina, praca, wartość netto

Znana wizażystka, Jillian Fink i gwiazda „Grey’s Anatomy”, Patrick Dempsey, wyróżniali się jako promyk nadziei dla par, które rozstały się z powodu kiepskiego problemu, mimo że są przywiązane. Sprawili, że ludzie uwierzyli, że drobny problem nie powinien prowadzić do ważnej decyzji, takiej jak rozwód, kiedy para pogodziła się i rozwiązała różnice po złożeniu wniosku o rozwód w styczniu 2015 roku. Teraz pogodzili swój związek od maja 2015 r. i życie małżeńskie od tamtej pory jest lepszy!

  Patrick Dempsey's Wife Jillian Fink Wiki: Age, Birthday, Family, Job, Net Worth

Kariera jako wizażystka!

Jillian rozpoczęła karierę jako wizażystka na ekranie w 1992 roku, kiedy pracowała jako ekspertka od makijażu przy filmie telewizyjnym „Something to Live for: The Alison Gertz Story”. Jej innym uznaniem jako artystki była praca przy „Skipped Parts”, „The Crew” i „Stunt Fighter”.

Zgodnie z wiadomościami, ogłosiła współpracę z Avon Product Inc. w 2007 roku i była pierwszą globalną dyrektor ds. Kolorów kreatywnych, która jest właścicielem luksusowej marki makijażu w jej imieniu.

Przeczytaj także: Żona królowej Latifah, dziewczyna, lesbijki, narodowość

W 2008 roku Fink pojawił się na Oscarach podczas corocznego pokazu wstępnego E!. Jest znany z wyglądu, jaki stworzyła na czerwonym dywanie dla celebrytów, takich jak Kristen Stewart, Leslie Mann i Kirsten Dunst.

Podobnie Jillian w 2016 roku została uznana za makijaż, który wykonała dla Jennifer Lawrence, który znalazł się na okładce magazynu Yodonna.

Para mocy przez prawie dwie dekady!

Jill jest oczywiście znana ze swojej imponującej pracy w branży, ale jest znana jako żona gwiazdy „Grey’s Anatomy”, Patricka Dempseya. Duet poznał się w 1994 roku w salonie fryzjerskim Finka i stopniowo związał się po częstych wizytach w salonie. Zajęło parze prawie trzy lata, zanim oficjalnie zaczęła się spotykać.

Jill i Patrick poszli o krok dalej i pobrali się 31 lipca 1999 roku. Trzy lata po ślubie para została pobłogosławiona piękną córką Tallulah Fyfe. Następnie, 1 lutego 2007 roku, Fink urodził bliźnięta, Darby Galen Dempsey i Sullivan Patrick Dempsey.

Żona Philippe'a Coutinho Aine Coutinho Ślub, wiek, syn

Jill rozwodzi się po 17 latach wspólnoty! Ciągle razem

Para celebrytów utrzymywała doskonałe relacje z idealną rodziną, dopóki ich życie małżeńskie nie dało się we znaki, gdy Jillian złożyła wniosek o rozwód w styczniu 2015 roku. Według źródła Patrick był zawsze zajęty swoją pracą, podczas gdy Fink został sam z dziećmi w domu, który doprowadził do luki komunikacyjnej.

Jednak oboje nie byli gotowi zrezygnować z małżeństwa, a później szukać doradcy rozwodowego, co spowodowało, że 53-letni artysta odwołał separację. Dempsey w wywiadzie dla E News 7 września 2016 r. wspomniał, że relacje po pojednaniu są od tego czasu lepsze.

Para, która pogodziła się ze sobą, świętowała swoją 19. rocznicę w sierpniu 2018 roku. Mąż Jill, Patrick, udostępnił zdjęcie całując swoją lepszą połówkę w tym samym miejscu, w którym mieli ślub w 1999 roku. dwójka na dobre rozwiązała swoje problemy i nadal są razem od maja 2015 roku.

Zobacz: Rudabeh Shahbazi Wiki, Bio, Wiek, Żonaty, Mąż, Chłopak, Wynagrodzenie

W dzisiejszych czasach związek pary władzy kwitnie i pokazują swoją silną więź za pośrednictwem mediów społecznościowych. Podczas urodzin męża 14 stycznia 2019 r. Jillian zrobiła zdjęcie na swoim Instagramie i podzieliła się przytulną migawką przedstawiającą jego rok. Podobnie, 4 lutego 2019 r. Partick również życzył swojej lepszej połowie urodzin i oświadczył, że tak bardzo go kocha. W połowie lutego 2019 r. zauważono, że cieszą się wakacjami w Malibu.

Ile wynosi wartość netto Jillian Fink?

Jillian Fink rozpoczęła swoją pracę w branży makijażu jako zwykła artystka, a teraz przeszła długą drogę i zaznaczyła swoją pozycję jako jedna z najlepszych wizażystek gwiazd w USA. Według ZipRecruiter wizażysta zarabia średnio 37 239 dolarów rocznie, a ich roczna pensja waha się od 16 500 do 93 500 dolarów.

Biorąc pod uwagę jej popularność i sukces, prawdopodobnie ma sześciocyfrową wartość netto. Chociaż nie wymieniła tego w dokładnych liczbach, jej mąż Patrick ma ogromną wartość 60 milionów dolarów.

Krótki życiorys

53-letnia Jillian Fink urodziła się w 1966 roku i co roku obchodziła swoje urodziny 4 lutego. Podążała za swoją pasją do makijażu i obecnie jest wizażystką gwiazd w Hollywood. Fink pomimo przejrzystości w swoim życiu osobistym i zawodowym, w wiadomościach nie pojawiają się żadne informacje o jej rodzinie.

Jednak, zgodnie ze źródłami wiki, Jillian ma rodzeństwo o imieniu Kristin Fink Mason. Znana wizażystka Fink jest bardzo utalentowaną i wspaniałą kobietą o stosunkowo wysokim wzroście i należy do białej grupy etnicznej.

Zalecane