blog

Żona Seana Hannity'ego Jill Rhodes Wiki: Wiek, rodzina, praca, wartość netto

Jill Rhodes, amerykańska dziennikarka, po raz pierwszy zakochała się w komentatorze politycznym Seanie Hannity w 1992 roku. gołąbki do ślubu w 1993. Ale czy para nadal mocno porusza się w związku, czy też przechodzi trudny okres? Dowiedzmy Się!

 Sean Hannity's Wife Jill Rhodes Wiki: Age, Family, Job, Net Worth

Kariera i postęp:

Jill Rhodes rozpoczęła karierę jako publicystka polityczna w „Huntsville Times”. Po pewnym czasie odebrała telefon od Seana Hannity, komentatora politycznego zajmującego się ochroną przyrody w 1991 roku. Spotkali się osobiście w 1992 roku, a Jill była częścią jego pracy jako dziennikarka, która wspierała go poza blaskiem reflektorów.

Jill w zasadzie zyskała sławę po rozmowie z Hannity i skandalu związanym z molestowaniem seksualnym, który obejmował byłego szefa Fox News, Rogera Ailesa i komentatora politycznego, Billa O’ Reilly.

Jill Married Konserwatywna komentatorka polityczna Hannity!

Jill Rhodes poznała Seana Hannity po raz pierwszy w 1992 roku, po telefonie Hannity do Jill w sprawie pracy. A ponieważ oboje wywodzili się z tego samego zawodu, duet często spotykał się i zakochiwał, a następnie wziął ślub 9 stycznia 1993 roku.

Para umawiała się na ponad rok przed ślubem, a Jill w jednym z wywiadów z people.com stwierdziła, że:

„Spojrzałem na jego twarz i powiedziałem: „To jest mężczyzna, którego zamierzam poślubić”.

Małżeństwo Jill zbiera żniwo!

Para dziennikarzy była zachwycona i cieszyła się życiem z dwiema pięknymi duszami, dopóki małżeństwo się nie zmieniło, kiedy Sean w 2013 przyznał, że przygląda się i pożąda drugiej kobiety, a nie swojej żony.

Wkrótce po tym, jak spowiedź trafiła na pierwsze strony gazet, ludzie myśleli, że małżeństwo się skończyło. Jednak para nie potwierdziła jeszcze separacji, a zatem założenie o ich rozwodzie jest dość nieważne.

Ile jest warte netto Jill Rhodes?

Jill Rhodes jest jedną z odnoszących sukcesy dziennikarek w USA. Tak, odniosła sukces dzięki swojej ciężkiej pracy i poświęceniu i prawdopodobnie cieszy się imponującą pensją. Rhodes nie ujawniła jednak swojej wartości netto, jej mąż i komentator polityczny, Sean Hannity, ma wartość netto w wysokości 220 milionów dolarów.

Krótki życiorys:

Jill Rhodes, obecnie 55-latka, pochodzi z Alabamy, urodzoną w 1962 roku, która co roku obchodzi swoje urodziny 27 sierpnia. Choć dzieliła swoje życie osobiste i zawodowe w miejscach publicznych; Źródła wiki nie podały szczegółów dotyczących jej rodziny.

Rhodes uzyskała dyplom dziennikarstwa i ukończyła Uniwersytet w Alabamie. Odnoszący sukcesy amerykański dziennikarz ma średni wzrost i należy do rasy białej.

Zalecane