blog

Żona Stevena Seagala, Erdenetuya Seagal Wiki: Wiek, pochodzenie, rodzina, model

Miłość może być uosobieniem szczęścia, jeśli istnieje pewien poziom zaufania i zrozumienia między parą, bez względu na szanse. Powszechnie uznawana za żonę Stevena Segala, Erdenetuya Segal dzieli piękne życie małżeńskie ze swoim mężem praktykującym sztuki walki. Erdenetuya pochodził z ziemi Mongolii, podczas gdy Steven był rodowitym Rosjaninem. Pomimo różnorodności narodowości, kultury, pochodzenia etnicznego, para była razem i stanowiła doskonały przykład miłości.

 Steven Seagal's Wife Erdenetuya Seagal Wiki: Age, Ethnicity, Family, Model

Profesjonalna kariera

Erdenetuya Seagal jest profesjonalną tancerką, która od najmłodszych lat trenowała w Pałacu Dzieci w Ułan Bator w Mongolii. Seagal stała się jedną z najlepszych tancerek w Mongolii, wygrywając kolejno prestiżowe konkursy taneczne.

Mówiąc wprost, Erdenetuya opanowała swój potencjał w tańcu towarzyskim, jednocześnie znając inne formy. Seagal pracował również jako tłumacz Stevena Segala i pozostał jego asystentem przez prawie pięć lat, zanim się pobrali.

Ile ma wartość netto Erdenetuyi?

Erdenetuya wyrobiła sobie markę jako tancerka, chociaż jej wygląd sprawia, że ​​wygląda jak modelka. Jednak całkowity dochód lub tak można powiedzieć, jej wartość netto nie jest jak dotąd znana w rzeczywistych liczbach. Ale najprawdopodobniej żyje wystawnym i dobrze uregulowanym życiem. Biorąc pod uwagę fakt, że wartość netto męża Erdenetuyi, Stevena Seagala, szacuje się na około 16 milionów dolarów bogactwa z jego kariery zawodowej.

Związek ze Stevenem Seagalem

Erdenetuya Segal i mąż Steven Seagal poznali się po raz pierwszy w 2002 roku, kiedy pracowała jako jego tłumacz podczas jego wizyty w Mongolii. Jak już wspomniano, została jego asystentką przez pięć lat, zanim się zakochali, zaczęli się spotykać i ostatecznie pobrali się w 2009 roku.

Chociaż para wzięła ślub w 2009 roku, szczegóły dotyczące ślubu pozostają nieznane. Wkrótce potem para razem powitała chłopca o imieniu Son Kunzang. Jest pierwszym dzieckiem w rodzinie urodzonym 17 września 2009 roku, w tym samym roku, w którym jego rodzice złożyli śluby. Poza datą ślubu żadne dalsze informacje na temat ich wnikliwych szczegółów ślubu pozostają tajemnicą. Jednak para razem powitała chłopca o imieniu Son Kunzang. Jest pierwszym dzieckiem w rodzinie urodzonym 17 września 2009 roku, w tym samym roku, w którym jego rodzice zostali związani.

Słodki synek Seagala sfotografowany w programie Stevena Seagala Lawmana, gdy Kunzang miał trzynaście miesięcy w 2010 roku (zdjęcia: codzienna poczta)

Bycie czwartą żoną męża!

Tak, dobrze słyszałeś. Erdenetuya nie jest jego pierwszą żoną, jest jego czwartą żoną. Jej mąż Steven był czterokrotnie żonaty i ma ośmioro dzieci. Był żonaty odpowiednio z Miyako Fujitani (1974-1987), Adrienne La Russa (1984-1987) i Kelly LeBrock (1987-1996).

Krótki życiorys

Faktyczny wiek Seagal nadal pozostaje tajemnicą, ponieważ młoda tancerka nie przedstawiła również żadnych informacji na temat swoich szczegółów urodzenia. Posiada obywatelstwo mongolskie i należy do pochodzenia azjatyckiego. Wobec braku pochodzenia rodzinnego trudno powiedzieć cokolwiek o możliwym rodzeństwie Erdenetuyi. Jako para władzy, Erdenetuya stoi na imponującej wysokości, tylko odrobinę mniejszej niż jej mąż Steven, który ma 6 stóp i 3 cale wzrostu.

Zalecane