blog

Żona Tony'ego Gonzaleza October Gonzalez Wiki: Wiek, prawdziwe imię, siostra, fakty

Będąc wybitnym gospodarzem i żoną byłego gracza NFL Tony'ego Gonzaleza, October Gonzalez jest kimś, kogo nie trzeba przedstawiać. Osobowość telewizyjna, która zyskała rozgłos dzięki serialowi Fox „Beat Shazam”, od ponad dziesięciu lat jest żoną zawodnika NFL i ma z nim dwoje uroczych dzieci.

 Tony Gonzalez's Wife October Gonzalez Wiki: Age, Real Name, Sister, Facts

Z czego znany jest październik?

Październik wybrał świat rozrywki jako swoją karierę i odniósł sukces, aby ugruntować swoją pozycję jako gospodarz programu w amerykańskiej telewizji. Zasłynęła z serii gier FOX „Beat Shazam”.

Jest znana ze współprowadzenia z Rachel Ray od 2014 do 2016 roku. Październik pojawił się również w odcinku „E! Prawdziwa historia Hollywood” o żonach futbolu. Oprócz nich pojawiła się także na czerwonym dywanie filmu „Księga miłości”.

Ile jest wart netto w październiku?

Październik ugruntował swoją karierę jako gospodarz teleturniejów i jest również bardzo znany w tej dziedzinie. Najwyraźniej została dobrze opłacona za swoje prace i żyje tak, jak chce. Zarobki za październik nie zostały jeszcze ujawnione publicznie, ale jej mąż, Tony Gonzalez, który jest teraz w Galerii Sław, zsumował ogromną wartość netto w wysokości 20 milionów dolarów.

Październik może teraz z dumą powiedzieć, że jest żoną NFL Hall of Famer. Jej mąż Tony Gonzalez został wprowadzony do Galerii Sław NFL za wybitną karierę w NFL. Gratulacje dla Tony'ego z okazji jego wprowadzenia do Galerii Sław.

Jej małżeństwo z mężem sportowca!

Październik dzieli piękny związek ze swoim mężem, Tonym Gonzalezem. Kiedy po raz pierwszy spotkała Gonzaleza, October pracowała w barze w Newport Beach w Kalifornii, którego właścicielem był Dennis Rodman.

Jednak gospodarz był w tym czasie w związku z innym mężczyzną, co sprawiło, że Gonzalez trochę poczekał, aby październik stał się jego na zawsze. Zaprosił nawet October i jej ówczesnego chłopaka na przyjęcie, ale ona odmówiła.

Później Tony odkrył, że October jest samotna i pojechał do Orange Country, żeby się z nią zobaczyć, i tak rozkwitł ich romans. Para ostatecznie złożyła przysięgę małżeńską 20 lipca 2007 r.

Podobnie, z okazji ich 12-lecia, October udostępniła na swoim Instagramie zdjęcie z jej mężczyzną w spokojnym miejscu i opatrzyła je pocieszającą wiadomością, pokazującą jej miłość do swojego mężczyzny.

Poza tym Tony jest także ojcem syna o imieniu Nikko z poprzedniego związku, który jest dość blisko swojego przyrodniego rodzeństwa. Szczęśliwa rodzina spędza dużo czasu razem jako jedna wielka szczęśliwa rodzina.

Zalecane