blog

Zoraida Sambolin Wiki, Bio, żonaty, mąż, rozwód i rak

Zoraida Senoba Sambolin jest wielką i najbardziej niezwykłą amerykańską reporterką, a także najbardziej znaną jako dziennikarka i dziennikarka telewizyjna. Urodziła się 10 lipca 1965 w Chicago, USA. Sambolin jest pochodzenia portorykańskiego, podczas gdy nosi narodowość amerykańską i pochodzenie etniczne amerykanów portorykańskich.

 Zoraida Sambolin Wiki, Bio, żonaty, mąż, rozwód i rak

Kariera i postęp:

Zoraida stworzyła i zakotwiczyła „Small Talk for Parents” na kanale PBS WYCC-TV i prezentowała „Nuestros Ninos” w Telemundo związanym z WSNS-TV w latach 1999-2002. Później dołączyła do WMAQ-TV z siedzibą w Chicago jako wolny strzelec. prezenter wiadomości w 2002 roku, a rok później zaczął pracować w WSNS-TV jako reporter i prezenter. Opuściła WMAQ w listopadzie 2011 roku, by współprowadzić poranny program CNN „Early Start”. A później Sambolin wypisała się z „Early Start” w grudniu 2013 roku, stwierdzając, że głównym powodem były jej dzieci i bycie bliżej rodziny w rejonie Chicago. Jednak 22 maja 2014 ponownie dołączyła do WMAQ jako współprowadząca NBC 5 News „Today” i będzie współprowadziła wraz ze Stefanem Holtem.

Wartość netto i wynagrodzenie:

Zoraida ma szacowaną wartość netto na około 1,5 miliona dolarów, a także otrzymuje ogromną pensję od NBC. Wierzy w poświęcenie i pracowitość w pracy, którą zasłużyła sobie i sławę w branży medialnej. Ta kobieta również inwestuje i płaci w jakimś instytucie medialnym, a także przekazuje darowizny na raka piersi. Według stron wiki, była całkowicie zainteresowana podróżami, zakupami, a także trekkingiem. Ma również drogi samochód i dom, co obejmuje również jej wartość netto, aktywa i nieruchomości. Mamy więc nadzieję, że ta piękna dama również zarobi w najbliższych dniach wysoką pensję.

Dwukrotnie żonaty, rozwód z byłym mężem: Wiedz też o jej życiu osobistym:

Dotyczy jej życia prywatnego; nie ma stabilnego życia weselnego. Okazało się, że Zoraida była żoną Johna Hobbsa, ale nie ma informacji o ich dacie ślubu i szczegółach jej męża. Para ma dwoje dzieci razem Nicka i Sophię. Niestety para rozwiodła się kilka lat temu; musieli nawet o tym wiedzieć poprzez podpisanie gorzkiego rozwodu. Po ich rozwodzie Sambolin zaczął spotykać się z chłopakiem, który jest współprezesem nawet osobowości celebryty, Kenny'ego Williamsa, plotki o randkach pary od 2010 roku. Oświadczył również, że para była zaręczona w styczniu 2013 roku. afery i plotki dotyczące jej związku z Kennym, później w noc Bożego Narodzenia, czyli 24 grudnia 2013 roku, zamieniła się w związek małżeński. 28 maja 2013, teraz jest w porządku.

Bio i fakty:

Atrakcyjna i seksowna uroda 51-letniego NBC, szczerze obdarzona gorącą i atrakcyjną sylwetką. Jest dwukrotnie zamężna i ma dwoje dzieci, a także zajęta swoim zawodem. Sambolin zwróciła uwagę wszystkich swoją wdziękiem twarzy i zgrabnej sylwetki. Stała ze swoim idealnym wzrostem 5 stóp 6 cali i ponad 61 kg wagi. Zoraida jest również aktywna na swoim koncie w mediach społecznościowych.

Zalecane