blog

Zubin Mehenti Wiki, Wiek, Żonaty, Żona, Rodzina, Pochodzenie, ESPN

Jest wiele rzeczy, które ludzie w jednym miejscu często przyjmują za pewnik, podczas gdy inni w innej części świata walczą o nie. Zubin Mehenti jest dziennikarzem, który bardzo dobrze wie o tym, jak jego rodzice podróżowali z Indii do USA w poszukiwaniu lepszych możliwości. Jest prezenterem sportowym w ESPN, gdzie obok Randy'ego prowadzi jeden z najpopularniejszych programów wiadomości sportowych Sportscenter

 Zubin Mehenti Wiki, Wiek, Żonaty, Żona, Rodzina, Pochodzenie, ESPN

Kariera Zubina w Dziennikarstwie:

Po otrzymaniu pierwszej pracy po studiach dołączył do WPIX-TV w Nowym Jorku jako producent Melindy Murphy, a później przeniósł się do WMGM-TV, aby pracować jako weekendowy prezenter sportowy. Następnie został prezenterem wiadomości sportowych w weekendy w WOI-TV, gdzie pisał, montował i produkował krótkie filmy, a także składał raporty do różnych wiadomości.

Po pracy jako kotwica sportowa i reporter dla dwóch innych dużych studiów, stał się częścią sieci ESPN w 2011 roku, dołączając jako kotwica studia. Regularnie prowadzi edycję 7 PM SportsCenter, a także od czasu do czasu przypina fragmenty dróg z meczów futbolu uniwersyteckiego lub innych ważnych wydarzeń.

Cieszy się płodną karierą dziennikarską i reporterską. Zgromadził przyzwoitą wartość netto z niezwykłej pensji, którą otrzymuje z kanału. Wraz z pracą nad aktualizacjami dotyczącymi graczy, nie waha się trzaskać ich za złe decyzje, które podejmują na boisku i poza nim.

Czy już się ożenił?

Aura tego prezentera telewizyjnego jest zachwycająca i ma on możliwość zaangażowania widzów w swój program. To pewny siebie człowiek z doskonałą znajomością wielu aspektów sportu. Jest dość szczerym człowiekiem, a nawet powiedział w telewizji, że myśli, że może żyć bez jednego wpisu w mediach społecznościowych każdego dnia.

Ze względu na niechęć do korzystania z mediów społecznościowych, a także rzadkie występy z rodziną rzadko pojawiają się informacje o jego życiu osobistym i związkach. Jako osoba o indyjskich korzeniach, zasadą zgodną z kulturą społeczności jest to, że rodzice pomagają swoim dzieciom znaleźć drugą połowę swojego życia.

Jeśli to jest również normą w jego rodzinie, to najprawdopodobniej już się ożenił i ma żonę. Jednak nie ma ani jednego dowodu na to, że ma kogoś w swoim życiu. Nigdy nie wyszedł z rodziną, o której wiemy.

Prowadząc tak prywatne i dyskretne życie, utrzymywał całkowicie odizolowane życie, w przeciwieństwie do wielu gospodarzy i celebrytów. Nie lubi chwalić się niczym i wszystkim, co dzieje się na co dzień w jego rodzinie.

Krótki życiorys:

Jak każda inna rzecz w jego życiu, jego wiek i urodziny również są tajemnicą. Nawet z rzadkimi informacjami na wiki, są w jakiś sposób informacje o jego rodzicach, ponieważ w jednym z wywiadów ujawnił, że jego rodzice pochodzili z Indii. Jest Amerykaninem w pierwszym pokoleniu i należy do pochodzenia indyjsko-amerykańskiego. Przybiera wyrazisty, egzotyczny wygląd o doskonałej budowie ciała i odpowiedniej wysokości.

Zalecane